Jeśli zaglądasz tutaj przed lub w sezonie żeglarskim - możesz zapoznać się z planowanymi koncertami organizowanymi w Stanicy Wodnej Stranda (od początku maja do końca września / początku października).

Jeśli jest już jednak po sezonie - musisz poczekać, aż skompletujemy listę wykonawców na kolejny sezon. W dni kiedy odbywają się koncerty (zwykle czwartek, piątek, sobota i niedziela) zaplanuj dobrą zabawę, w pozostałe dni zapraszamy na odpoczynek w porcie.

Zobacz jakie koncerty odbyły się u nas w ubiegłym sezonie (ostatnie 20) i jeśli Cię u nas nie było - zmień to w kolejnym :)

Następna impreza

Vintage, Krzysztof Wałecki

29 kwietnia, sobota, godzina 20:00

Dotychczasowy dorobek zespołu to dwa albumy. Płyta „Vintage No 1” (2007r – 11 utworów) a wraz z nią dwa teledyski („Smutny” oraz „Tak Jak Motyl”), które do tej pory pojawiają się w stacjach telewizyjnych TV4 i POLSAT 2. W roku 2009 zespół stał się zwycięzcą pierwszej edycji festiwalu ANTYFEST im. Janusza „Kosy” Kosińskiego, organizowanego przez jedną z najlepszych rockowych stacji radiowych ANTYRADIO. Druga płyta „WIELKI ZEN”(10 utworów), wydana została w 2011 roku. Trzecia płyta to "Krzysztof Wałecki VINTAGE Covers". Zawiera 16 utworów, znanych światowych hitów w nowej odsłonie. Wyboru utworów i ich opracowania dokonał Krzysztof Wałecki, wokalista, gitarzysta a zarazem producent i główny wykonawca. Na płycie znajduje się dwanaście utworów zaaranżowanych i wykonanych "elektrycznie", z udziałem perkusji, gitar elektrycznych i gitary basowej oraz cztery, wykonane przez Krzysztofa Wałeckiego w duecie akustycznym z śp. Darkiem Pietrzakiem. Lider zespołu Vintage Krzysztof Wałecki jest oficjalnym endorserem...